İŞ DÜNYASI VE YÖNETİM ALT KURULU

İş Dünyası ve Yönetim alt kurulu, Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün, iş dünyasının dinamiği ve yönetim alanında disiplinler arası aktiviteler düzenleyen, bu alanda kariyer planlayan Türkiye’nin dört bir yanından gelen Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine destek vermek amacıyla kurulan ve faaliyetlerini sürdüren alt kuruldur.

Dördüncüsünü düzenleyeceğimiz Yönetim ve Liderlik Zirvesi, Türkiye ve dünyanın önde gelen yöneticileri ve liderlerini ağırlayıp, deneyimlerinden yararlandığımız bir zirvedir. Yönetim alanında çalışmak isteyen öğrencilere rehber niteliğinde olan zirve, liderlik ile ilgili akıllardaki tüm soruları cevaplamayı hedefliyor. Türkiye’nin lider üniversitelerinden 500’den fazla öğrencinin katılacağı zirve, 7-8 Mart tarihlerinde Albert Long Hall’de gerçekleştirilecek.

30 Kasım – 1 Aralık tarihlerinde ikinci kez düzenlenecek olan Experience Day; ilk gün alanında uzman insanların ilham verici konuşmalarının olacağı, ikinci gün ise şirketlerin içinde yer alan farklı departmanların tanıtımlarının yapılacağı ve ardından da öğrencilerin finans, pazarlama ve satış alanındaki case çalışmalarıyla yarışacağı bir etkinlik.